FM 2019 Tanıtım Videosu Yayınlandı!

FM 2019

Football Manager serisinin yeni oyunu FM 2019 resmi olarak duyuruldu. Yayınlanan bir tanıtım videosu ile dikkatleri üzerine çeken oyunun yeni versiyonu, kısa bir süre sonra tüm oyuncularla buluşacak. Videoya bakıldığında da daha çok çoklu platforma dikkat çekildiği de görülebiliyor. Bununla birlikte çıkış tarihi ve Türkiye fiyatı da resmi olarak açıklandı.

Football Manager 2019’un videosu yayınlandı!

FM 2019

Tanıtım videosu ile birlikte resmi olarak açıklanan bilgilere göre Türkiye fiyatı 119 TL olacak. Ayrıca çıkış tarihinin ise 2 Kasım 2018 olduğuna yönelik sosyal medya üzerinden resmi açıklamalar yapıldı. Steam sayfasını aktif hale getiren firma, bununla birlikte ön sipariş sürecine de resmi olarak başladı. Ön sipariş veren kullanıcılara da fiyat konusunda bir iyileştirme yapılıyor.

Eğer kullanıcılar bu sayfa üzerinden 2 Kasım’da çıkacak olan FM 2019’u ön sipariş verirlerse, 119 TL olarak lansman fiyatını değil de 107 TL’lik ön sipariş özel fiyatını ödeyecekler. Her ne kadar aradaki fark çok fazla olmasa da oyunun resmi fiyatı da dikkate alındığında, hali hazırda bu oyunu bekleyen ve almak isteyen oyuncular için iyi bir tercih olabilir. Yayınlanan tanıtım videosunu ise aşağıdaki bağlantı üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here