Flappy Bird’ün Yapımcısından Yeni Mobil Oyun: Ninja Spinki Challenges!

Flappy Bird'ün yapımcısından yepyeni bir mobil oyun daha geldi. İşte Flappy Bird'ün yapımcısının yeni mobil oyunu Ninja Spinki Challenges!

Ninja Spinki Challenges

Dong Nguyen isimli oyun geliştiricisi tarafından 2014 yılında yayınlanan ve o dönem için mobil oyunlar tarafında tüm dünya genelinde beklenenin çok üzerinde bir popülarite elde eden Flappy Bird, aynı şekilde beklenmedik bir şekilde de iOS ve Android platformlarından kaldırılmıştı. Uzun bir süre sonra Flappy Bird yapımcısı Dong Nguyen, yeni bir mobil oyun ile geri döndü!

Dong Nguyen’den yeni Ninja Spinki Challenges oyunu!

Ninja Spinki Challenges

Flappy Bird oyunu ile grafik tarafındaki benzerliğin devam ettiği Ninja Spinki Challenges oyununda, bu defa bir ninja karekterinin eğitim süreci konu alınıyor.

Öte yandan sonsuz koşu oyun tarzından biraz daha komplike bir yapıda hazırlanan Ninja Spinki Challenges, hem iOS platformu hem de Android platformu için kısa bir süre önce yayınlandı.

Ücretsiz olarak indirilmeye sunulan Ninja Spinki Challenges oyununu, aşağıdaki bağlantılardan deneyimleyebilirsiniz.

Android için Ninja Spinki Challengeshttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.dotgears.ninjabounce

iOS için Ninja Spinki Challengeshttps://itunes.apple.com/app/id1077631326

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.