Fitbit Flex 2 Duyuruldu!

Fitbit'in sevilen akıllı bileklik modeli Flex, yeni model ile güncellendi. İşte Fitbit Flex 2 özellikleri ve Fitbit Flex 2 ile ilgili detaylar!

Flex 2

Fitbit markasının Flex isimli akıllı bileklik modeli, Flex 2 isimli yeni modele terfi etti. Kısa bir süre önce resmi olarak tanıtılan Fitbit Flex 2 özellikleri ve yenilenen detayları ile dikkat çekiyor.

Fitbit Flex 2 resmi olarak duyuruldu!

Bir süredir tanıtılacağı konuşulan Fitbit Flex 2, resmi olarak duyuruldu. Fitbit Flex 2 ile gelen en büyük yenilik ise artık Fitbit Flex 2’nin 50 metreye kadar su geçirmeyen tasarımı oldu. Açıklanan bilgilere göre yeni Fitbit Flex 2, özellikle yüzücülerin aktivite takibi için biçilmiş kaftan rolü üstlenecek.

Fitbit Flex 2

Fitbit Flex 2 ile birlikte yeni Charge 2 modeli de tanıtıldı. Charge 2, Fitbit Flex 2 farklı olarak, çok daha detaylı bilgileri kullanıcısına sunabiliyor.

Özetlemek gerekirse yeni Fitbit Flex 2; adım sayar, yürüyüş mesafesi, kalori takibi ve uyku düzeni takibi gibi detayları kullanıcısına aktarıyor.

Fitbit Flex 2

Yenilenen Fitbit Flex 2, sadece üzerinde renkli led ışıklar ile bilgi akışı sağlıyor.

99 dolarlık fiyat etiketi ile an itibariyle ön siparişe açılan Fitbit Flex 2, farklı kordon seçenekleri ile de kullanıcının etkinlik alanının farklılığına göre seçimler yapmasına imkan sunuyor.

Fitbit Flex 2 tanıtım videosu:

Fitbit Charge 2 tanıtım videosu:

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.