Facebook Renkli Yorum

Dünyanın en büyük sosyal medya platformu konumunda yer alan Facebook, platform üzerinde geliştirmeler ve yenilikler üzerinde yaptığı çalışmalarına devam ediyor. Son olarak da Facebook renkli yorum sistemi üzerinde yapılan testler ile ilgili detaylar ortaya çıktı.

Facebook, yorum sistemine renk katmaya hazırlanıyor!

Şu an için kısıtlı bir kullanıcı üzerinde test edilen yeniliğe göre, gönderilere yapılan yorumların arka planlarına renk katmak mümkün olacak. Görsellik ön planda tutularak hazırlanan bu yeni yorum sistemi ile birlikte aynı zamanda çok daha dikkat çeken bir yapı kazandırılmaya çalışılmışa benziyor.

Facebook Renkli Yorum

Şu an için Facebook’un üzerinde çalıştığı bu yeni renkli yorum sisteminin, tüm kullanıcılara ne zaman açık hale getirileceği bilinmiyor. Lakin test süreçleri devam eden bu sistemin, çok geçmeden global kullanıcılara entegre edileceğini söylemek, yanlış olmayacaktır.

Son olarak belirtmek gerekirse, söz konusu bu yeni yorum sisteminin, başarılı bir şekilde kullanıcılar tarafından sık kullanılan bir özellik haline gelmesi durumunda, ilerleyen dönemlerde WhatsApp üzerinde de aktif edilebileceğine ilişkin yorumlar bulunduğunu da söylemekte fayda var. Keza Messenger tarafında da bir entegrasyonun yapılması, kuvvetle muhtemel olabilecek detaylar arasında yer alıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here