Facebook iOS Uygulaması Güncellendi!

Facebook iOS uygulaması yeni özellikler ile güncellendi. İşte yeni güncellenen Facebook iOS uygulaması ve yeni gelen tüm özellikleri!

Facebook iOS Uygulaması

Aylık aktif kullanıcı sayısı 1 milyar barajını geride bırakan ve en büyük sosyal medya ağı olmakla beraber en büyük reklam ağı haline de gelen Facebook, yeni özellikleri ile gelişim göstermeye devam ediyor.

Son olarak, kısa bir süre önce Facebook iOS uygulaması için yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme ile birlikte yeni Facebook iOS uygulaması, mobil masaüstünde kullanılmaya başlanan yenilikleri, mobil tarafa aktarıyor.

Facebook iOS uygulaması güncellendi!

Facebook iOS Uygulaması

Kısa bir süre önce yayınlana yeni Facebook iOS uygulaması ile birlikte artık; tavsiye sistemi ve Facebook içi satın alma işlemleri, mobil tarafa da taşınmış oldu.

Bilindiği gibi bir süre önce Facebook, doğrudan sayfalar üzerinden sinema bileti gibi satışların yapılmasına imkan sunmaya başlamıştı.

Yeni gelen Facebook iOS uygulaması güncellemesi de, bu özelliği mobil tarafa taşıyor.

Bununla birlikte yeni Facebook iOS güncellemesi, tavsiye sistemini de mobil cihazlar üzerinden kullanılabilir hale getirmiş oldu.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.