FAA Galaxy Note 7 için Uyarı Metni Yayınladı!

Federal Havacılık Kurulu yani kısaca FAA, Galaxy Note 7 kullanıcılarına yönelik özel bir açıklama metni yayınladı. İşte detaylar!

faa-galaxy-note-7

Samsung’un Galaxy Note 7 satışlarını resmi olarak durdurma işlemlerine başlamış olması bir yana, Federal Havacılık Kurulu yani FAA, Galaxy Note 7 ile ilgili önemli bir açıklama da bulundu.

Federal Havacılık Kurulu’ndan Galaxy Note 7 uyarısı!

faa-galaxy-note-7

Yeni gelen Federal Havacılık KuruluFAA uyarısına göre Galaxy Note 7 kullanıcılarının, uçak içerisinde hiçbir şekilde cihazlarını açmamalarını, şarj etmemelerini ve bagajlarına koymamaları gerektiğini belirtti.

FAA tarafından yapılan açıklamaya göre söz konusu uyarılar, Samsung’un güvenli olarak yenileri ile değiştirdiği Galaxy Note 7 modelleri için de geçerli durumda.

Öyle görünüyor ki piyasada yer alan yenilenmiş veya yenilenmemiş tüm Galaxy Note 7 modelleri kullanıcılarına, piyasadan kalkana kadar bu ve buna benzer zorlukları ve tehlikeleri yaşatmaya devam edecek.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.

2 Yorum