Haber Tekno Etiketler Torrent

Etiket: Torrent

Torrent hakkında tüm yeni gelişmeler burada!

The Pirate Bay Siteye Girenlerden Mining Yaptığını Kabul Etti!

The Pirate Bay'in siteye giren kullanıcılardan mining yaptığı iddiası doğru çıktı!

uTorrent Web Nedir, Nasıl Kullanılır?

"uTorrent Web nedir?" ve yeni torrent istemcisi "uTorrent Web nasıl kullanılır?" soruları ile ilgili tüm detaylar bu haberimizde!

En İyi Torrent Programları (En Hızlı 15 Torrent İndirme Programı)

Torrent programı nedir ve en iyi torrent indirme programları hangileri? Haber Tekno olarak en hızlı 15 torrent indirme programı bilgilerini, detaylarıyla tek bir liste altında topladık. İşte en hızlı ve en iyi torrent indirme programları listesi! Bu programlar ile Torrent'leri daha hızlı indirin!

Torrent Nedir? (Torrent ve BitTorrent Hakkında Her Şey!)

Torrent nedir ve Torrent nasıl çalışır? soruları ile ilgili merak edilen tüm cevaplar ve Torrent çalışma mantığı çerçevesinde bilinmesi gereken tüm bilgiler!

En İyi Torrent Siteleri (En Popüler 26 Torrent Sitesi)

Torrent siteleri arasındaki en iyi ve nispeten en güvenli torrent siteleri 26 örneği ile birlikte sizlerle!

2017 Yılında En Çok İndirilen 10 Yabancı Dizi!

2017 yılında birçok yabancı dizi milyonlarca izleyiciye ulaştı. En çok da torrent üzerinden indirilen en iyi yabancı diziler, büyük kitlelere erişti. Kısa bir süre önce de en çok indirilen diziler açıklandı. İşte 2017'nin en çok indirilen 10 yabancı dizi listesi ve detayları!
BitTorrent Canlı Yayın Uygulaması

BitTorrent Canlı Yayın Uygulaması iOS için Yayınlandı!

Popüler torrent istemcisi BitTorrent iOS için canlı yayın uygulamasını yayınladı. İşte BitTorrent Live canlı yayın uygulaması ile ilgili detaylar!

Kickass Torrent Sitesi Geri Döndü!

Kickass torrent sitesi, uzun bir aradan sonra yeniden açıldı. 2016 yılında kurucusunun gözaltına alınmasıyla kapanan Kickass torrent sitesi, kısa bir süre önce geri döndü. İşte Kickass torrent ile ilgili detaylar!

En Son Haberler