Ana Sayfa Etiketler Tablet

Etiket: Tablet

Yeni tablet modelleri ve en son tablet haberleri burada!

Snapdragon 835 İşlemcili Windows 10 HP Envy x2 Duyuruldu!

HP, Snapdragon 835 mobil işlemci modeline sahip Windows 10 işletim sistemi taşıyan HP Envy x2 tablet modeli duyuruldu. İşte HP Envy x2 özellikleri!

Apple, 2018’de Ucuz iPad Modeli Duyurabilir!

Apple'ın 2018 yılında daha uygun fiyata sahip olan bir iPad modeli duyurmaya hazırlandığı konusunda yeni bilgiler gündeme geldi!

Lenovo Moto Tab Duyuruldu! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

Lenovo Moto Tab resmi olarak duyuruldu ve satışa çıktı. İşte yeni tablet modeli Lenovo Moto Tab özellikleri ve fiyatı!

Microsoft Katlanabilir Tablet Üstünde Çalışıyor!

Microsoft, daha önce iptal ettiği Microsoft Courier projesine benzer bir tablet üstünde çalışıyor. İşte Microsoft'un katlanabilir tablet çalışması!

Samsung Galaxy Tab A 2017 Duyuruldu!

Samsung markasının yeni Android tablet modeli Samsung Galaxy Tab A 2017 resmi olarak duyuruldu. İşte Samsung Galaxy Tab A 2017 özellikleri!

Galaxy Tab Active 2 Geliyor!

Samsung'un Galaxy Tab Active 2 isimli bir tablet modeli üzerinde çalıştığına dair yeni bilgiler gündeme geldi. İşte Galaxy Tab Active 2'nin detayları!
Galaxy Tab S2

Samsung Galaxy Tab S2 Android 6.0 Güncellemesi Başladı!

Samsung Glaxy Tab S2 tablet modeli için, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi dağıtılmaya başlandı. İşte Galaxy Tab S2 güncellemesinin detayları!

Nokia N1 Android Tablet, Çin Sınırlarını Aşıyor!

Nokia mobil cihaz kısmının, Microsoft tarafından satın alınmasından bir süre sonra beklenmedik bir şekilde Android işletim sistemi ile N1 isimli bir tabletin, Nokia ismi...

iPad Pro için Olduğu İddia Edilen Yeni Bir Kılıf Daha Ortaya...

iPad Pro hakkındaki sızıntılara ve söylentilere bir yenisi daha eklenmiş durumda. Daha öncede benzer şekilde iPad Pro olarak isimlendirileceği düşünülen daha geniş ekranlı bir...

iPad Pro için Hazırlandığı İddia Edilen Kılıf Örneği Sızdırıldı!

iPad Pro ilgili iddiaların ve sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Her ne kadar Apple kanadından herhangi bir ipucu verilmezken, haberlerin ve sızıntıların sürekliliği devamlı olarak...

Microsoft Surface Pro 4 Bu Yaz Satışa Sunulabilir

Microsoft’ un ilk Surface isimli tablet modeli ile sektöre farklı bir tablet şekliyle girmesi merak uyandırmış ve ilk acemiliğinin ardından üçüncü nesil olan Surface...

Öne Çıkan Haberler