17 Eylül 2019 - Salı
Haber Tekno Etiketler Razer

Etiket: Razer

Yeni Razer ürünleri ve haberleri, bu sayfada toplanıyor!

Razer Phone 2 Modeli Geliyor!

Yeni Razer Phone 2 çıkış tarihi hakkında önemli açıklamalar yapıldı.

Razer Phone’da Kulaklık Girişinin Neden Olmadığı Açıklandı!

Razer CEO'su Min-Liang Tan, Razer Phone'da neden 3.5mm kulaklık girişinin yer almadığı ile ilgili açıklamada bulundu! İşte o açıklama!

Razer Phone Duyuruldu! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

Razer Phone resmi olarak duyuruldu. Bir süredir merak edilen Razer Phone özellikleri ve fiyatı da resmi olarak açıklanmış oldu!

Razer Phone Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı!

Razer markası tarafından tanıtılmaya hazırlanılan yeni Razer Phone teknik özellikleri, kısa bir süre önce detaylarıyla sızırıldı!

Razer Electra V2 Kulaklık Modeli Duyuruldu!

Razer'ın dikkat çeken yeni ürünleri arasında, Razer Electra V2 kulaklık modeli de yer aldı. İşte Razer Electra V2 kulaklık özellikleri!

Razer Seiren X Mikrofon Modeli Tanıtıldı!

Razer, oyuncuların karşısına yeni Razer Seiren X mikrofon modeli ile çıktı. İşte yeni Razer Seiren X özellikleri ve fiyatı!

Razer Kiyo Webcam Duyuruldu!

Razer, yeni webcam modeli olan Kiyo'yu duyurdu. Peki, yeni Razer Kiyo webcam özellikleri nasıl ve hangi yenilikleri beraberinde getiriyor?

Razer Phone Sızdırıldı!

Oyuncuların yakından tanıdığı Razer markasının duyuracağı akıllı telefon modeli olacak Razer Phone, tanıtımdan önce sızdırıldı!

Razer Akıllı Telefon Dünyasına Yüksekten Gelecek!

Oyun dünyasının yakından tanıdığı Razer, bu defa akıllı telefonlar ile gündemde! Razer akıllı telefon modeli, özellikleri ile dikkat çekecek!

En Son Haberler