Haber Tekno Etiketler Nokia

Etiket: Nokia

Nokia markası ile ilgili tüm gelişmeler ve yeni Nokia akıllı telefon modelleri ile ilgili haberler, bu sayfada yer alıyor!

Nokia 6.1 Plus Benchmark Sonuçları Ortaya Çıktı!

Nokia 6.1 Plus benchmark sonuçları ile cihazın özellikleri ortaya çıktı!

Çentikli Ekranlı Nokia X6 Duyuruldu!

Nokia X6 özellikleri, fiyatı ve yeni çentikli ekranlı Nokia X6'nın tüm bilgileri bu haberimizde!

Nokia 7 Plus Çalışır Durumda Görüntülendi!

Nokia 7 Plus sızıntıları devam ediyor. Bu defa Nokia 7 Plus sızıntısı, çalışır haldeki cihazı ortaya çıkarmış oldu.

Nokia 6 ve Nokia 5 Android Oreo Güncellemesi Başladı!

Nokia 6 Android Oreo ve Nokia 5 Android Oreo güncellemesi Nokia tarafından yapılan resmi açıklama ile başlamış oldu. İşte Nokia 5 ve Nokia 6 Android 8.0 Oreo güncellemesi ile ilgili detaylar!

Nokia 6 (2018) Duyuruldu. İşte Özellikleri ve Fiyatı!

Nokia 6 (2018) modeli hakkında tüm detaylar bu yazımızda!

Nokia 6 (2018) Ne Zaman Çıkıyor?

2018 Nokia 6 çıkış tarihi ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Buna göre yeni Nokia 6 çıkış tarihi, beklenenden daha da erken olacak gibi görünüyor. İşte yeni Nokia (2018) ile ilgili ortaya çıkan tüm bilgiler!

Nokia 6 (2018) Sızdırıldı!

Nokia markasını taşıyan ve 2018 yılında duyurulacak olan Nokia 6 (2018) sızdırıldı. Yeni gelen sızıntılarda Nokia 6 (2018) özellikleri ve birkaç farklı model olacağı ortaya çıkmış oldu. Detaylar haberimizde!

Nokia 8 Android 8.0 Oreo Güncellemesi Başladı!

Nokia 8 Android Oreo güncellemesi başladı! İşte Nokia 8 Android 8.0 Oreo güncellemesi ile ilgili bilinmesi gereken tüm detaylar!

Nokia 2 Duyuruldu! İşte Tüm Özellikleri!

HMD Global tarafından yönetilen Nokia markasının yeni akıllı telefon modeli Nokia 2 duyuruldu. İşte Nokia 2 özellikleri ve fiyatı!

Nokia 2 Özellikleri Ortaya Çıktı!

Nokia markasını taşıyan yeni akıllı telefon modeli Nokia 2 özellikleri ortaya çıktı. Buna göre yeni model, orta seviyenin altında kalıyor!

Yeni Nokia 9 Görseli Sızdırıldı!

Nokia markasının yeni akıllı telefon modeli Nokia 9, kısa bir süre önce üretim yerinden sızdırıldı. İşte Nokia 9 sızıntısı!

Nokia 7 Duyuruldu!

Nokia 7 modeli kısa bir süre önce HMD Global tarafından resmi olarak duyuruldu. İşte yeni Nokia 7 özellikleri ve fiyatı ile ilgili detaylar!

Nokia 9 Render Görselleri Sızdırıldı!

HMD Global firmasının yeni akıllı telefonu Nokia 9 render görselleri sızdırıldı. Sızdırılan CAD görselleri, Nokia 9 tasarımını gösteriyor!

Nokia 3310 3G Duyuruldu! İşte Özellikleri!

Nokia 3310 modelinden sonra şimdi de HMD Global, Nokia 3310 3G modelini duyurdu. İşte yeni Nokia 3310 3G özellikleri ve fiyatı!

Nokia 8 ve Nokia 9 Beklentileri!

Nokia'nın yeni akıllı telefon modelleri Nokia 8 ve Nokia 9 nasıl olacak? İşte yeni Nokia 8 ve Nokia 9 ile ilgili bilinen tüm detaylar!

En Son Haberler