18 Temmuz 2019 - Perşembe
Haber Tekno Etiketler HMD Global

Etiket: HMD Global

Nokia 6.1 Plus Benchmark Sonuçları Ortaya Çıktı!

Nokia 6.1 Plus benchmark sonuçları ile cihazın özellikleri ortaya çıktı!

Nokia 7 Plus Çalışır Durumda Görüntülendi!

Nokia 7 Plus sızıntıları devam ediyor. Bu defa Nokia 7 Plus sızıntısı, çalışır haldeki cihazı ortaya çıkarmış oldu.

Nokia 6 ve Nokia 5 Android Oreo Güncellemesi Başladı!

Nokia 6 Android Oreo ve Nokia 5 Android Oreo güncellemesi Nokia tarafından yapılan resmi açıklama ile başlamış oldu. İşte Nokia 5 ve Nokia 6 Android 8.0 Oreo güncellemesi ile ilgili detaylar!

Nokia 6 (2018) Sızdırıldı!

Nokia markasını taşıyan ve 2018 yılında duyurulacak olan Nokia 6 (2018) sızdırıldı. Yeni gelen sızıntılarda Nokia 6 (2018) özellikleri ve birkaç farklı model olacağı ortaya çıkmış oldu. Detaylar haberimizde!

Nokia 2 Duyuruldu! İşte Tüm Özellikleri!

HMD Global tarafından yönetilen Nokia markasının yeni akıllı telefon modeli Nokia 2 duyuruldu. İşte Nokia 2 özellikleri ve fiyatı!

Nokia 7 Duyuruldu!

Nokia 7 modeli kısa bir süre önce HMD Global tarafından resmi olarak duyuruldu. İşte yeni Nokia 7 özellikleri ve fiyatı ile ilgili detaylar!

Nokia 9 Render Görselleri Sızdırıldı!

HMD Global firmasının yeni akıllı telefonu Nokia 9 render görselleri sızdırıldı. Sızdırılan CAD görselleri, Nokia 9 tasarımını gösteriyor!

Nokia 3310 3G Duyuruldu! İşte Özellikleri!

Nokia 3310 modelinden sonra şimdi de HMD Global, Nokia 3310 3G modelini duyurdu. İşte yeni Nokia 3310 3G özellikleri ve fiyatı!

Nokia 8 ve Nokia 9 Beklentileri!

Nokia'nın yeni akıllı telefon modelleri Nokia 8 ve Nokia 9 nasıl olacak? İşte yeni Nokia 8 ve Nokia 9 ile ilgili bilinen tüm detaylar!

Nokia 8 Sızdırıldı!

Nokia 8 sızıntı bilgilerinin ortaya çıkması ile beraber hem tasarım hem de teknik özellik detaylarına erişildi. İşte Nokia 8 sızıntıları!

Nokia ve Xiaomi’den Patent Anlaşması!

Nokia ev Xiaomi arasında önemli bir iş birliği gerçekleştirildi. Bundan böyle Xiaomi ve Nokia, sektörde beraber çalışmalara başlayacak. İşte detaylar!

Nokia 3, 5 ve 6 Türkiye Fiyatları!

Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 Türkiye satışları başladı. İşte Nokia 3, 5 ve 6 Türkiye fiyatları ve ülkemizdeki satışları ile ilgili tüm detaylar!
Yeni Nokia Akıllı Telefon Ne Zaman

Yeni Nokia Akıllı Telefon Ne Zaman Çıkacak?

Yeni Nokia akıllı telefon modelleri için geri sayım başladı. Peki, yeni Nokia akıllı telefonlar ne zaman tanıtılacak? İşte detaylar!

En Son Haberler