Ana Sayfa Etiketler Galaxy S7

Etiket: Galaxy S7

Galaxy S7 haberleri ve S7 ile ilgili tüm detaylar!

Jet Black Galaxy S7

Jet Black Galaxy S7 Sızdırıldı!

Apple'ın Jet Black iPhone 7 rengine benzer bir renk olarak Samsung'un Jet Black Galaxy S7 modeli ortaya çıktı. Şimdi de Jet Black Galaxy S7 sızdırıldı!
Galaxy S7 Yanma

Samsung’dan Galaxy S7 Yanma Olaylarına Açıklama!

Sayısı artmaya başlayan Galaxy S7 yanma ve patlama haberlerine, doğrudan Samsung tarafından açıklama geldi. İşte detaylar!
Galaxy S7 Patladı

Bu Sefer de Galaxy S7 Patladı!

Yeni gelen bir habere göre Kanadalı bir Galaxy S7 kullanıcısı, Galaxy S7 alev alında ellerinde yanık oluştu. İşte detaylar!
iPhone 8 mi Yoksa iPhone 7s mi

iPhone 7, Şarj Olma Süresi ile Rakiplerinin Gerisinde!

iPhone 7 şarj olma süresi ile rakiplerinin gerisinde olduğu testler ile ortaya çıktı. Peki, en kısa sürede hangi telefon şarj oluyor?
Galaxy S8

Galaxy S8 Özellikleri Detaylanıyor!

Samsung'un yeni Galaxy modeli Galaxy S8 özellikleri ile ilgili iddialar artış göstermeye başladı. İşte yeni gelen Galaxy S8 özellikleri iddiaları!

Samsung Galaxy S7 Edge Olympic Edition Göründü!

Samsung'un Olimpiyatlar için hazırladığı yeni Galaxy S7 Edge Olympic Edition görüntülendi. İşte Samsung Galaxy S7 Edge Olympic Edition detayları!

Galaxy S7 Satışları 25 Milyonu Geçecek!

Samsung'un sancak gemisi modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge satışları, 25 milyon barajını geçecek. İşte Galaxy S7 satışları ile ilgili detaylar!

Galaxy S7 Active Özellikleri Ortaya Çıktı!

Samsung'un yeni telefonu Galaxy S7 Active ile ilgili detaylar ortaya çıktı. İşte yeni Galaxy S7 Active özellikleri ve ilgili detayları!

Öne Çıkan Haberler