Haber Tekno Etiketler Fragman

Etiket: Fragman

Fragman haberleri, en son çıkan fragmanlar ve sinema filmleri ile ilgili teaser videolar bu sayfada bir araya geliyor. Film ve yabancı diziler için yeni çıkan fragmanları buradan takip edebilirsiniz.

iPhone’la Çekilen Film Unsane’in Fragmanı Yayınlandı!

iPhone ile çekilen Unsane filminin ilk resmi fragmanı kısa bir süre önce yayınlandı. Sadece iPhone'la çekilen Unsane filmi, sinema dünyasındaki dikkat çeken denemelerden olacak. İşte yeni Unsane fragmanı ve filmin detayları!

Ant-Man And The Wasp Fragmanı Yayınlandı!

Ant-Man And The Wasp fragmanı yayınlandı. İlk duyurusundan bir süre son en nihayetinde ilk resmi Ant-Man And The Wasp fragmanı yayınlanmış oldu. İlk resmi fragman haberimizde!

Arif v 216 Fragmanı Resmi Olarak Yayınlandı!

Arif v 216 fragmanı resmi olarak yayınlandı ve vizyon tarihi için geri sayım başladı. İşte Cem Yılmaz'ın Arif v 216 filminin fragmanı ve vizyon tarihi!

Jurassic World 2 Fragmanı Yayınlandı!

Jurassic World: Fallen Kingdom fragmanı resmi olarak yayınlandı. İşte ilk resmi Jurassic World 2 fragmanı ve film ile ilgili detaylar!

Jurassic World 2’nin İlk Teaser Videosu Yayınlandı!

Jurassic World 2: Fallen Kingdom filminin ilk teaser videosu yayınlandı. İşte Jurassic World 2 için yayınlanan ilk resmi teaser videosu!

Resmi Özgürlüğün Elli Tonu Fragmanı Yayınlandı!

Yeni bir Özgürlüğün Elli Tonu fragmanı daha yayınlandı. İşte yeni yayınlanan resmi Özgürlüğün Elli Tonu fragmanı!

Özgürlüğün Elli Tonu Filminin Fragmanı Beğeni Topladı!

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan Özgürlüğün Elli Tonu filminin fragmanı, büyük bir beğeni ile karşılandı. İşte tüm detaylar!

The Current War Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı!

Ünlü oyuncu Benedict Cumberbatch'in Thomas Edison'u canlandırdığı The Current War filminin ilk resmi fragmanı yayınlandı! İşte The Current War fragmanı!

Jigsaw Fragmanı Yayınlandı!

Jigsaw filminin ilk fragmanı yayınlandı. Testere - Saw serisinin yeni filmi, yakında vizyonda izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor!

Game of Thrones 7. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Game of Thrones 7. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Uzun bir bekleyişin ardından geri dönen GoT 7. sezon, kullanıcıları etkilemeye devam ediyor.
Game Of Thrones 7. Sezon

Game Of Thrones 7. Sezonun Yeni Fragmanı!

Game of Thrones 7. sezon için yeni bir fragman daha yayınlandı. İşte kısa bir süre önce yayınlanan yeni GoT 7. sezon fragmanı!
Star Wars The Last Jedivideo

Star Wars: The Last Jedi Fragmanı!

Star Wars: The Last Jedi fragmanı yayınlandı. İşte Star Wars 8 fragmanı ve Star Wars: Son Jedi filmi ile ilgili tüm detaylar!
Wonder Womanvideo

Yeni Wonder Woman Fragmanı Yayınlandı!

Bu yılın önemli filmleri arasında gösterilen Wonder Woman filmi için yeni bir fragman yayınlandı. İşte yeni Wonder Woman fragmanı!
Recep İvedik 5video

Recep İvedik 5 Fragmanı Yayınlandı!

Uzun zamandır merakla beklenen ilk resmi Recep İvedik 5 fragmanı yayınlandı! İşte yani yayınlanan Recep İvedik 5 filminin fragmanı!
Karanlığın Elli Tonu Fragmanıvideo

Uzatılmış Karanlığın Elli Tonu Fragmanı Yayınlandı!

Fifty Shades Darker için yeni fragman yayınlandı.

En Son Haberler