19 Haziran 2019 - Çarşamba
Haber Tekno Etiketler BlackBerry

Etiket: BlackBerry

BlackBerry akıllı telefon haberleri ve diğer tüm ürünleri ile ilgili güncel gelişmeler buradan takip edebilirsiniz.

BlackBerry KEY2 Özellikleri, Fiyatı ve BB KEY2 Yenilikleri!

BlackBerry KEY2 özellikleri, fiyatı ve yeni akıllı telefon modeli ile ilgili bilinmesi gereken tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yeni BlackBerry KEYone Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı!

BlackBerry'nin üzerinde çalıştığı yeni BlackBerry KEYone modelinin teknik özellikleri ve performans puanları ortaya çıktı!

BlackBerry Motion Bataryası ile Çok İddialı!

BlackBerry Mobile tarafından, yeni BlackBerry Motion batarya ömrü ile ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı. İşte o iddia ve detayları!

BlackBerry Motion tanıtıldı!

Fiyatı ile dikkat çeken, Android ile çalışan BlackBerry Motion bugün tanıtıldı. BlackBerry Motion özellikleri ve fiyatı hakkındaki detaylar haberimizde.

Android Kurbanı Windows Phone!

Efsanevi telefon markası Nokia ile iş birliği yapan ancak yine de istediği yere ulaşamayan Windows Phone, Android kurbanı oldu!

BlackBerry Mercury Geekbench’te Görüntülendi!

BlackBerry'nin yeni Android 7.0 Nougat ile çalışan telefonu Mercury Geekbench uygulamasında görüntülendi. İşte BlackBerry Mercury özellikleri.

BlackBerry Hamburg Özellikleri Göründü!

STH100-x kod isimli BlackBerry Hamburg modeli ile ilgili yeni detaylar geldi. Son olarak ise BlackBerry Hamburg özellikleri göründü. İşte detaylar!

Android İşletim Sistemi Taşıyan BlackBerry Görüntülendi!

Kısa bir süre önce ortaya atılan BlackBerry’ nin Android işletim sistemini, yıllar öncesinde büyük ilgi gören klavyeli tasarımlarıyla birleştirerek tamamen yenilenmiş bir Android cihaz...

WhatsApp, BlackBerry 10 için Sesli Arama Özelliğiyle Güncellendi!

WhatsApp' ın rekor bir tutara FaceBook tarafından satın alınmasının ardından gelen ilk büyük yeniliklerden olan seli arama özelliği, ilk etapta iOS ve Android platformunda...

En Son Haberler