Haber Tekno Etiketler Astronot

Etiket: Astronot

Donald Trump NASA’nın Ay’a Astronot Göndermesini İstiyor!

ABD Başkanı Donald Trump, NASA'nın Ay'a tekrar astronot göndermesini istiyor ve bu kez Amerika'nın Ay'da daha fazla şey yapacağını iddia ediyor.

Uzayda Kaç İnsan Var? Anlık Takip Edin!

Şu anda uzayda kaç insan var sorusuna en net cevabı almak ve uzaydaki insanları anlık olarak takip etmek istiyorsanız, işte detaylar!

Astronotların Beyni Yukarı Kayıyor Olabilir!

Yeni yayınlanan bir araştırmanın sonucuna göre uzayda uzun zaman geçiren astronotların beyni, olması gerektiğinden daha yukarı kayıyor olabilir!

NASA’nın İkiz Astronotlar Üzerindeki Çalışmaları Netleşiyor!

Uzayın insan bedenindeki etkilerini anlamak için ikiz astronotlar üzerinde çalışmalar yapan NASA, bu çalışmalar hakkında detay vermeye devam ediyor.

Uzayda Ölen İnsan Bedenine Ne Olur?

Uzaya yolculuk yaparken şüphesiz ki her astronot ölmeye de hazırlanmaktadır. Peki, uzayda ölen veya kaybolan bir insan bedenine ne olur?
NASA Astronotları

NASA Astronotları Neden Mağarada 1 Hafta Geçirdi?

5 farklı ülkeden gelen ve 6 kişilik bir grup oluşturan NASA astronotları, 6 gün boyunca bir mağarada yaşadı. Peki, astronotlar neden oradaydı?

En Dikkat Çeken NASA Projeleri!

NASA projeleri yani Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi projeleri, birçok farklı alandaki örnekleri ile şaşırtmaya devam ediyor. İşte NASA uzay projeleri ve bu projelerin bilinmesi gereken tüm detayları!

Haber Tekno'yu Sosyal Medyada Takip Edin

3,859BeğenenlerBeğen
4TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et

Öne Çıkan Haberler