Ana Sayfa Etiketler Akıllı Telefon Sızıntıları

Etiket: Akıllı Telefon Sızıntıları

Akıllı telefon sızıntıları ve yeni çıkacak akıllı telefon modelleri ile ilgili edinilen tüm bilgiler, bu sayfada bir araya geliyor! Yeni telefon modelleri ile ilgili güncel gelişmeleri, Haber Tekno ile birlikte takip ederek yeni akıllı telefon modellerinin özelliklerini, daha resmi tanıtımı yapılmadan öğrenebilirsiniz. Tüm akıllı telefon sızıntı bilgileri burada!

Samsung’un Katlanabilir Akıllı Telefonu Nasıl Olacak? Detaylar Geldi!

Samsung katlanabilir ekranlı akıllı telefon modelinin nasıl görüneceği ile ilgili detaylı bilgiler ortaya çıktı. Görseller haberimizde!

Galaxy S9’da Çift Arka Kamera Özelliği Olacak mı?

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 arasında çok ciddi bir farklılık olacağı ortaya çıktı. İşte Galaxy S9 ve S9+ arasında olacak temel fark!

Honor 9 Lite Özellikleri Ortaya Çıktı!

Honor 9 Lite modeli ile ilgili yeni gelen bir sızıntı ile teknik özellikler ortaya çıktı. İşte Honor 9 Lite özellikleri ile ilgili detaylar!

Galaxy A8+ (2018) Videoda Göründü!

Samsung Galaxy A8+ (2018) modeli videoda kendini gösterdi. İşte Galaxy A8+ (2018) videosu ile yeni modelin ortaya çıkan detayları!

Sony’den Çerçevesiz Ekranlı Xperia Modelleri Geliyor!

Sony, 2018 yılında çerçevesiz ekranlı Xperia modelleri duyurmaya hazırlanıyor. İşte yeni Sony Xperia akıllı telefonlar ile ilgili detaylar!

Samsung Galaxy A5 (2018), A8 (2018) İsmi ile Anılacak!

Samsung Galaxy A5 2018 modeli, Galaxy A8 2018 ismi ile yoluna devam edecek. İşte yeni Galaxy A8 (2018) ve Galaxy A8+ (2018) modellerinin detayları!

OnePlus 5T Star Wars Edition Ortaya Çıktı!

Çinli OnePlus markasının Star Wars için özel olarak hazırladığı OnePlus 5T Star Wars Edition modeli, ilk defa ortaya çıktı!

iPhone X Tasarımı Uzun Süre Devam Edecek!

iPhone X tasarımı ile ilgili analistlerden yeni yorumlar geldi. Buna göre iPhone X tasarımı, iPhone sahipleri için uzun süre devam edecek!

Apple Enerji Yönetimi Çipi Üstünde Çalışıyor!

Apple'ın 2018 yılındaki iPhone modellerinde kullanması beklenen enerji yönetimi çipi ile ilgili detaylar ortaya çıktı! Bilgiler dikkat çekiyor!

Galaxy A8 (2018) Ekranı Sızdırıldı!

Samsung Galaxy A8 (2018) ekranı sızdırıldı. Böylece Galaxy A8 2018 tasarımı ile ilgili de önemli bilgiler edinilmiş oldu!

Oppo iPhone X’u Taklit Etti!

Çinli Oppo, yeni Oppo R13 modeli ile birebir iPhone X modelini taklit etmiş gibi görünüyor. İşte Oppo R13 sızıntısı ile ilgili detaylar!

Samsung Galaxy S9 Ne Zaman Tanıtılacak?

Samsung Galaxy S9 çıkış tarihi ile ilgili yeni detaylar elde edildi. İşte Galaxy S9 tanıtım tarihi ile ilgili yeni elde edilen bilgiler!

Samsung Star Wars Galaxy Note8 Üstünde Çalışıyor!

Samsung, Star Wars temalı bir Galaxy Note8 modeli üstünde çalışıyor. İşte yeni Star Wars Galaxy Note8 ile ilgili detaylar!

Yeni BlackBerry KEYone Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı!

BlackBerry'nin üzerinde çalıştığı yeni BlackBerry KEYone modelinin teknik özellikleri ve performans puanları ortaya çıktı!

Samsung Galaxy S9 Dikey Arka Kamera Tasarımına Sahip Olacak!

Samsung Galaxy S9 tasarımı ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. İşte en son Galaxy S9 sızıntı bilgileri ve detayları!

Öne Çıkan Haberler