fbpx
Haber Tekno Sosyal Medya

Ethereum Fiyatı Bir Yeni Rekoru Daha Kırdı! (5 Ocak 2018)

Ethereum

Teknoloji

Ethereum Fiyatı Bir Yeni Rekoru Daha Kırdı! (5 Ocak 2018)

Ethereum değeri bugün itibariyle bir yeni daha rekora daha ulaşmış oldu. Bugün itibariyle Ethereum fiyat grafiği, tam bin dolar seviyesine ulaştı ve bir ilke daha imza atmış oldu. İşte Ethereum yükselişi ile ilgili yeni detaylar!

Ethereum 2018 (ETH kodu ile) yılına hızlı başladı ve daha 2018’in ilk yılı itibariyle Ethereum fiyat grafiği üstünde çok ciddi bir sıçrama yaşandı. 5 Ocak 2018 tarihi itibariyle ise Ethereum’un fiyatı yeni bir rekora daha imza atmayı başarmış oldu.

Etehreum değeri 1000 dolar barajına ulaşmayı başardı!

Bitcoin karşısındaki en önemli altcoin alternatifleri arasında yer alan ETH, yükselişine devam ediyor. 5 Ocak 2018 tarihinin sabah saatleri itibariyle “1 Ethereum kaç dolar?” sorusunun yanıtı, bin dolar olarak kendini göstermeye başladı.

Ethereum

Hemen sonrasında 980-990 dolar bandında seyretmeye dönen ETH, şu an için minimum bin dolar bandında yer almıyor. Gerek Ethereum mining gerekse de borsalar üzerinden al-sat işlemleri yapılabilen ETH, dolaylı olarak madenciliğin artısı ile Bitcoin karşısında önemli bir yere sahip oldu.

Şu an için Ethereum borsası olarak işlem gösteren internet sitelerinde ciddi bir eğilim gösteren ETH, 2018 yılının ilk çeyreği ile yeni bir rekora daha imza atar mı bilinmez ancak, kullanıcıların ilgisini yükselen değeri ile çekmeyi başarıyor. Şu an için yükselen bir Ethereum grafik tablosu ile karşı karşıya kalınıyor olsa da yükselen fiyatlardan dolayı artan satış miktarları, yeniden bir değer kaybına vesile olabilir.

Ethereum

5 Ocak 2018 Ethereum grafiği

Ülkemizdeki kullanıcılar tarafından da yerli Ethereum Türkiye borsaları üzerinden işlem gören ETH, şimdilik Bitcoin’in arkasındaki en güçlü alternatif coin olarak yoluna devam edecek gibi görünüyor.

Bu konuda yaşanan yeni gelişmeleri ve güncel fiyat bilgilerini teknoloji haberleri bölümü üzerinden aktarmaya devam edeceğiz. Keza Bitcoin’in bu süreçte ciddi sıçramalar yapıp yapmayacağı da ilerleyen günlerdeki haberlerin esas konularından olacak gibi görünüyor.

Son olarak belirtmek gerekirse ETH hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için daha önce hazırladığımız “Ethereum nedir?” isimli özel haberimize bakabilirsiniz.

Ethereum yorumları

Ethereum’un yükseliği ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Sizce ETH tarafından yaşanan bu değer artışı ilerlemeye devam eder mi yoksa ciddi bir düşüş yaşar mı? Tahminlerinizi yorumlardan belirtebilirsiniz.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Teknoloji

Üste çık