En İyi Uzay Fotoğrafları 1

En iyi uzay fotoğrafları foto galeri serisi kapsamında, çekilen uzay fotoğraflarından en etkileyici olanlarını yansıtmaya başlıyoruz!

Uzay Fotoğrafları

Uzay çalışmalarının gerçekleştirilme sürecinde, gerek uzay teleskopları gerekse de kimi illüstrasyon çalışmaları ile birçok önemli kare meydana getiriliyor. Bilhassa da NASA tarafından çekilen uzay fotoğrafları, çeşitli dönemlerde halka açılıyor ve tüm dünyanın beğenisine sunuluyor.

Bu süreçte birçok farklı konuyu ele alan ve pek çok farklı yönden elde edilmiş fotoğraf kareleri ile karşılaşmak mümkün oluyor. “En iyi uzay fotoğrafları” kategorisi kapsamında da Haber Tekno olarak, elde edilen ve dikkatleri üzerine toplayan söz konusu bu fotoğrafları bir araya getiriyoruz.

Devamlı olarak güncellenecek seri haline gelecek olna bu yeni konsept ile hem geçmişte yayınlanmış hem de yayınlanmaya devam eden yüzlerce uzay fotoğrafı kapsamında, en iyi seçimleri aktarmaya başlamış oluyoruz. Sizler de oluşturmaya başlamış olduğumuz bu yeni seriyi takip ederek, en özel uzay karelerini takip edebilir ve yorumlarda bulunabilirsiz.

İşte bu sürecin ilk adımında, ilk bölümde yer alan ve birbirinden etkileyici fotoğraflar:


En İyi Uzay Fotoğrafları

1
2
3
4
Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.