En İyi Ücretsiz VPN Uygulamaları!

Güvenli internet bağlantısı ve yasaklı sitelere giriş için VPN hizmeti kullanılıyor. Peki, en iyi ücretsiz VPN uygulamaları hangileri? İşte ücretsiz VPN!

En İyi VPN Uygulamaları

Ülkemizdeki VPN yani Virtual Private Network kullanımı, çok ciddi bir artış gösterdi ve servislere olan ilgi, her geçen gün artmaya devam ediyor. Hem yasaklı sistemlere erişmek hem de kişisel verilerin korunması adına tercih edilen bu hizmetler, çok çeşitli firmalar tarafında sunuluyor.

Hem ücretli hem de ücretsiz olmak üzere pek çok farklı alternatifi bulunan VPN hizmetleri, kullanıcılar tarafından mobil ve masaüstü platformlarda kullanılmak isteniyor. Nitekim akıllara en iyi ücretsiz VPN servisleri ile ilgili sorular geliyor.

Ücretsiz VPN hizmetleri!

Hotspot Shield Free

Hotspot Shield Free

Hem ücretli hem de ücretsiz VPN hizmeti sağlayan Hotspot Shield Free sürümü, hem mobil hem de masaüstü tarafından tüm platformlara yer alıyor. Yüksek hızlı ve reklamsız VPN isteyen kullanıcılar ise, Hotspot Shield Elite hizmetini tercih edebilir.

ZenMate VPN

ZenMate VPN

Özellikle Chrome eklentisi ile en iyi ücretsiz VPN uygulamaları arasında yer alan ZenMate VPN, belirtildiği gibi ücretsiz olarak kullanılabiliyorken, Chrome tarayıcısı eklentisi olarak çalışabildiği için, kolaylıkla aktif ve deaktif edilebiliyor.

Yine, tüm diğer ücretsiz VPN programları gibi, hızlı ve reklamsız VPN servisi isteyen kullanıcılar için, ücretli paketleri de bulunuyor.

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN

iOS, Android ve Windows uygulamaları ile pratik ücretsiz VPN hizmeti sunan programlar arasında yer alan CyberGhost VPN, en iyi ücretsiz VPN uygulamaları arasında yer alıyor.

Tunnelbear VPN

Tunnelbear VPN

Hem mobil hem de masaüstü tarafında hizmet veren VPN programlarından Tunnelbear, en iyi ücretsiz VPN hizmetleri arasında yer alıyor. Ücretli abonelik sistemi de sunan Tunnelbear, böylece kullanıcılara istedikleri ülkeden ve premium sunuculardan VPN hizmeti alma imkanı sağlıyor.

VPNBook

VPNBook

İnternet tarayıcıları üzerinden çalışan ve ücretsiz VPN hizmeti sağlayan VPNBook, diğer bir dikkat çeken ücretsiz VPN servisleri arasında yer alıyor.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.

1 yorum