En İyi 4 iOS Video Düzenleme Uygulaması!(Kasım 2016)

iPhone ve iPad modelleri, işlem gücünü her yıl katlıyor ve yetenekleri artıyor. Peki, en iyi iOS video düzenleme uygulamaları neler?

iOS Video Düzenleme

Özellikle iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile birlikte duyurulan Apple A10 Fusion mobil işlemci ile birlikte işlem gücü ve verimliliği üst noktaya tırmanmış oldu. Son yılların video üretim popülaritesiyle beraber de video düzenleme, akıllı telefonlarla yapılabilecek hale geldi. Bu bağlamda, mobil video düzenleme uygulamaları da gelişimine devam ediyor.

İşte Kasım 2016 tarihi itibariyle App Store’da yer alan en iyi 4 iOS video düzenleme uygulaması!

iMovie

iMovie

Doğrudan Apple tarafından geliştirilen iMovie video düzenleme uygulaması, Mac tarafında olduğu gibi iOS tarafında da başarılı işler çıkartıyor. Sahip olduğu yeteneklerin yanı sıra, iOS işletim sistemi optimizasyon gereği, başarılı performans sergileyebiliyor.

1
2
3
4
Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.