En İyi 4 iOS Video Düzenleme Uygulaması!(Kasım 2016)

iPhone ve iPad modelleri, işlem gücünü her yıl katlıyor ve yetenekleri artıyor. Peki, en iyi iOS video düzenleme uygulamaları neler?

iOS Video Düzenleme

Özellikle iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile birlikte duyurulan Apple A10 Fusion mobil işlemci ile birlikte işlem gücü ve verimliliği üst noktaya tırmanmış oldu.

Son yılların video üretim popülaritesiyle beraber de video düzenleme, akıllı telefonlarla yapılabilecek hale geldi. Bu bağlamda, mobil video düzenleme uygulamaları da gelişimine devam ediyor.

Ayrıca Bakınız:

İşte Kasım 2016 tarihi itibariyle App Store’da yer alan en iyi 4 iOS video düzenleme uygulaması!

iMovie

iMovie

Doğrudan Apple tarafından geliştirilen iMovie video düzenleme uygulaması, Mac tarafında olduğu gibi iOS tarafında da başarılı işler çıkartıyor. Sahip olduğu yeteneklerin yanı sıra, iOS işletim sistemi optimizasyon gereği, başarılı performans sergileyebiliyor.

Pinnacle Studio Pro

Pinnacle Studio Pro

iOS tarafının öne çıkan video düzenleme uygulamarından Pinnacle Studio Pro, iPad ve iPhone tarafında kullanıma sunuluyor. App Store üzerinde yayında olan Pinnacle Studio Pro video editleme uygulaması, Kasım 2016 itibariyle 12,99 dolar fiyat etiketine sahip.

LumaFX

LumaFX

Kasım 2016 tarihi itibariyle 4,99 dolarlık fiyat etiketi ile dikkat çeken iOS video düzenleme uygulaması LumaFX, rakiplerine kıyasla fiyatı düşünüldüğünde çok büyük mobil video projeleri için uygun olmayacaktır.

Splice

Splice

GoPro ile işbirliği yapan ve Hero 5 modeli ile birlikte duyurulan video düzenleme uygulamasında ismi geçen Splice, iOS tarafındaki ücretsiz video düzenleme uygulamaları arasında yer alıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here