En İlginç Telefon Aksesuarları!

Günümüzde çok değişik ve tuhaf tasarımlara sahip telefon aksesuarları piyasada yer alıyor. İşte en ilginç telefon aksesuarları!

Akıllı telefon denildiği zaman, uzun yıllardır telefon kılıfları ve aksesuarları olmazsa olmazlar arasında yer aldı. Bir amaçtan daha çok bir aksesuar haline gelen telefon kılıfları, çok aşırı tasarımlarla birlikte sunulmaya ve talep görmeye de başladı. Nitekim, çok farklı ve tuhaf tasarımlı ürünler, piyasada çokça yer alır oldu.

İşte en ilginç telefon kılıflarından birkaç dikkat çeken örnek:

En İlginç Telefon Aksesuarları

1
2
3
4
5
6
7
8
Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.