En Hızlı 4G LTE İnternet Kullanan Ülkeler!

4G LTE kullanımı standart haline geldi. Peki, en hızlı 4G LTE internet kullanan ülkeler hangileri? İşte 4G hızları ile ilgili detaylar!

En Hızlı 4G LTE İnternet

Bir dönem, ülkemizin GPS operatörleri tarafından da yoğun olarak reklam konusu edilen 4G LTE teknolojisi, tüm dünya ile beraber ülkemizde de standart mobil internet teknolojisi haline gelmeye başladı. Ülkemizdeki 4G LTE internet hızları konusunda kullanıcılara edilen vaatler ne kadar yerine getirildi bilinmez ancak, dünya genelinde 4G LTE hızları ile ilgili raporlar yayınlandı. Peki, dünyanın en hızlı 4G LTE internet hızını hangi ülke vatandaşları kullanıyor.

Dünyanın en hızlı 4G LTE internete sahip olan ülkeler!

4G LTE İnternet

Open Signal tarafından 2016 yılını kapsayan ülkelerin LTE 4G internet hızlarına ilişkin rapor hazırlandı. Rapora göre en hızlı internet kullanan ülkelere göre sıralama da yapıldı.

İşte dünyanın en hızlı LTE 4G internetini kullanan ülkeler:

4G LTE İnternet

 

  • Etiketler
  • 4G
Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.