Emoji Filmi için İlk Fragman Yayınlandı!

Son yılların en popüler araçları emojiler için hazırlanan Emoji Filmi için ilk fragman yayınlandı. İşte yeni yayınlanan Emoji Filmi fragmanı!

İletişim aracı olmasının dışında içinde bulunduğumuz çağın en popüler simgesi olan emoji, en nihayetinde sinema dünyasında da boy göstermeye hazırlanıyor. Kısa bir süre önce de orijinal ismi The Emoji Movie olan Emoji Filmi fragmanı yayınlandı.

“Emoji Filmi” fragmanı yayınlandı!

Emoji Filmi

Bir animasyon filmi olarak hazırlanan The Emoji Movie-Emoji Filmi, 2017’nin ağustos ayında beyazperde de yer almaya başlayacak. Emoji karakterlerine animasyon ile canlılık katacak olan The Emoji Movie filmi, her ne kadar büyük bir beklenti ile karşılanmıyor olsa da 2017 yılından sonra iyiden iyiye sinemada yer alan konulardan olacak gibi görünüyor. Zira, The Emoji Movie-Emoji Filmi sonrasında, Emoji Lego olarak da bir yeni animasyon filmi beklentiler daha şimdiden gündeme gelmiş durumda.

10 Ağustos 2017 tarihi itibariyle izleyici ile buluşacak olan The Emoji Movie-Emoji Filmi’nin yönetmen koltuğunda Anthony Leondis oturuyor. İşte Eric Siegel tarafında yazılan ve seslendirme tarafında T.J Miller, James Corden ve Ilana Glazer isimlerinin yer aldığı The Emoji Movie-Emoji filmi fragmanı:

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.