Emily Ratajkowski OnePlus Reklamında Oynadı!

OnePlus'ın yeni reklam filminde, Emily Ratajkowski ismi yer aldı. İşte OnePlus'ın Emily Ratajkowski ile hazırladığı yeni reklam filmi!

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski ismi, bu defa bir akıllı telefon firması olan OnePlus’ın reklam filmi ile birlikte gündeme geldi.

OnePlus’ın Emily Ratajkowski ile hazırladığı reklam filmi!

Ünlü oyuncu ve model Emily Ratajkowski, Çinli OnePlus markasının hızlı şarj teknolojisi için hazırladığı reklam filminde yer aldı.

Hazırlanan reklam filmi boyunca Emily Ratajkowski, OnePlus’ın hızlı şarj teknolojisi Dash Charge sisteminin ne olduğunu ve neden önemli olduğunu anlatıyor.

Son olarak belirtmek gerekirse, akıllı telefon reklamlarında popüler ekran yüzlerinin yer alması gelenek haline gelmeye başladı. Bilindiği gibi 2016 yılında da Huawei P9 reklam filminde de ünlü Hollywood yıldızı Scarlett Johansson yer almıştı.

İşte OnePlus’ın Emily Ratajkowski ile hazırladığı reklam filmi!

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.