Elon Musk Bitcoin İddiasına Cevap Verdi!

Elon Musk, Bitcoin'in kendi tarafından oluşturulduğu konusundaki iddialara Twitter üzerinden yanıt verdi. İşte Elon Musk'ın Bitcoin cevabı!

Elon Musk Bitcoin

Elon Musk, kısa bir süre önce kendisi için iddia edilenlere Twitter üzerinden yanıt verdi. Elon Musk’ın verdiği cevap, söz konusu bu iddiaları kısaca yalanlamış oldu.

Elon Musk, Bitcoin’in kendisi tarafından oluşturulmadığını söyledi!

Öncelikle hatırlatmak gerekirse geride bıraktığımız gün, eski bir SpaceX stajyeri Bitcoin’in Elon Musk tarafından oluşturulduğunu iddia etmiş ve iddiasını çalıştığı süreçteki deneyimlerine dayandırmıştı.

Bu iddiadan sonra üçüncü taraf bazı kimseler tarafından bunun mümkün olmadığına ilişkin karşı görüşler de ifade edilmişti. Şimdi ise Elon Musk, Twitter üzerinden kendisine yöneltilen bu konuya yanıt vermiş oldu.

Elon Musk Bitcoin cevabı

Bu iddiaların doğru olup olmadığı sorusuna yanıt veren Elon Musk; bunun doğru olmadığını, sadece bir süre önce kendisine bir miktar BTC gönderildiğini ve bunların da nerede olduğunu bilmediğini ifade etti.

Elon Musk’ın bu açıklamasını üstü kapalı olarak değerlendiren kişiler de gündeme geldi. Konu ile ilgili detaylı açıklamadan ziyade kısaca geçiştirdiği yorumları yapıldı. Nitekim söz konusu bu Bitcoin-Elon Musk ilişkisine dayalı tartışmalar, en azından bir süre için kapanmış oldu.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here