Geçtiğimiz dönemlerde ilk duyurusu yapılan ve kısa bir tanıtım videosu yayınlanan Dunkirk filmi için, ilk resmi uzun fragmanı yayınlandı. Yayınlanan Dunkirk fragmanı ile birlikte anlaşılıyor ki 2. Dünya Savaşı konulu filmeler arasına, önemli bir film daha eklenecek.

İlk resmi Dunkirk fragmanı yayınlandı!

Dunkirk Fragmanı

Ünlü yönetmen Christopher Nolan tarafından yazılan ve aynı şekilde yönetmen koltuğunda da Christopher Nolan isminin oturduğu Dunkirk filmi, 2. Dünya Savaşı’nda Alman askerlerinin çemberi içinde kalan Belçikalı, İngiliz, Kanadalı ve Fransız askerlerinin durumunu konu alıyor.

Fragmandan anlaşıldığı üzere Dunkirk filmi, dramatik detayları yansıttığı kadar aksiyon sahneleriyle de izleyicilerin beğenisini kazanacak gibi görünüyor.

Dunkirk oyuncu kadrosuna baktığımız zaman ise; Tom Hardy, Cillian Murphy ve Mark Rylance isimlerinin öne çıktığı görülüyor.

İşte Warner Bross tarafından yayınlanan Dunkirk fragmanı:

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.