Önceleri Mac OS ve iOS işletim sistemleri arasındanda kullanılan ve kullanıcıları tarafından başarılı bulunan Duet Display uygulaması, nihayetinde Windows ve iOS cihazları arasında kullanım yeteneği kazandı.

Duet Ekran Çoğaltma Uygulaması Windows Desteği Kazandı! - habertekno.com - habertekno - güncel teknoloji haberleri - mobi

Bilindiği gibi Duet Display uygulaması iPad veya iPhone cihazlarını, Mac işletim sistemine sahip cihazlar için ikinci bir ekran olarak kullanma imkanı sunun bir uygulama olma özelliğindeydi. Son güncelleme ile artık Window 7 ve üzeri işletim sistemlerine sahip PC kullanıcıları da mevcut iOS cihazlarını PC leri için ikinci ekran olarak kullanabilecekler.

Duet Ekran Çoğaltma Uygulaması Windows Desteği Kazandı! - habertekno.com - habertekno - güncel teknoloji haberleri - mobi

Uygulama iOS cihazlarının PC veya Mac ile kablolu bağlantı kurması ile çalışıyor. Windows uygulamasında 60 kare saniyelik ( 60 FPS ) ve sıfır gecikmeli aktarım yeteneği de öne çıkan özelliklerden oluyor.

Windows için uygulama ücretsiz indirilebilirken, ikinci ekran için kullanılmak istenen iPhone veya iPad üzerinde Duet Display uygulaması, Windows özelliği kazandığı gün için geçerli indirimle, 20,99 TL ile etiketlendirilerek satışa sunulmuş durumda.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here