Donald Trump’tan Tinder Cinsel İçerik Uyarısı!

Donald Trump Tinder cinsel içerik kapsamı ile ilgili uyarıda bulundu. İşte Donald Trump'ın Tinder cinsel içerikleri ile ilgili uyarısı!

Tinder Cinsel İçerik

Arkadaşlık edinme uygulaması Tinder’ın kurucusu Sean Rad, kapalı kapılar ardında Donald Trump’ın Tinder’ın cinsel içerikle baş etme yolunu değiştirmesine ilişkin zorlayıcı olduğunu belirtti.

Donald Trump’tan Tinder’a uyarı!

Donald Trump'tan Tinder Cinsel İçerik

Doğrudan Tinder kurucusu Sean Rad, BusinessInsider tarafına aktardığı bilgilerde, Donald Trump’ın Tinder’ın cinsel içerik kapsamındaki mücadelesinde farklı yollara geçilmesine ilişkin zorlayıcı davrandığını dile getirdi.

Bununla beraber Sean Rad, Trump tarafından Tinder cinsel içerikler ile ilgili yapılan zorlamanın, firmaları için kabul edilebilir olmadığını da sözlerine ekledi. Öte yandan, bunların dışında Donald Trump-Sean Rad arasında geçe konuşmalarla ilgili başka bilgi kaydedilmedi.

Tinder Cinsel İçerik

Öyle görünüyor ki yeni POTUS Donald Trump’ın başkanlık koltuğuna oturmasıyla beraber, teknoloji firmaları ile ilgili farklı diyalogların yaşanmasında artış göstermesi muhtemel olacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.