Haber Tekno Sosyal Medya

Donald Trump’tan Sosyal Medya Açıklaması Geldi!

Donald Trump ve Melania Trump

Haberler

Donald Trump’tan Sosyal Medya Açıklaması Geldi!

Yeni POTUS Donal Trump’tan sosyal medya ve başkanlık etkisine ilişkin açıklama geldi. İşte Donald Trump’ın sosyal medya açıklaması!

Amerika Birleşik Devleri’nin 45. Başkanı olan Donald Trump, katıldığı TV programında, başkan seçilmesinde sosyal medya etkisi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Yeni POTUS Donal Trump’tan sosyal medya açıklaması!

CBS TV ekranlarındaki 60 Minutes – 60 Dakika programına katılan yeni Başkan Donald Trump, başkanlık seçimi sürecinde sosyal medyanın büyük rol oynadığına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Donald Trump

Rakibi Hillary Clinton karşısında edindiği başkanlık zaferinde, özellikle Facebook tarafındaki etkileşimin önemli bir rol oynadığını vurgulayan Donald Trump, ek olarak Twitter ve Instagram tarafında da büyük bir takipçi kitlesine sahip olduğunu dile getirdi.

İnternet ortamındaki büyük kitlesi sayesinde, rakibi Hillary Clinton’a karşı daha az reklam ödemesi ile daha verimli bir etkileşim imkanını bulduğunu da sözlerine etkileyen Trump, Twitter ve Facebook için “muhteşem iletişim kanalı” tabirini kullandı ve paradan daha önemli araçlar olduğunun altını çizdi.

Son olarak Donald Trump, Beyaz Saray’a geçiş yaptıktan sonra, özellikle yoğun olarak kullandığı sosyal medya platformlarından Twitter kullanımını ağırdan alacağını da sözlerine ekledi.

Donald Trump’ın sosyal medya hesapları ve takipçileri!

An itibariyle Donald Trump, Twitter’da 14 milyon, Instagram’da 3,8 milyon ve Facebook’ta 14,6 milyon takipçiye sahip.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık