Donald Trump için Altın Kapmala iPhone 7 Modeli!

Birleşik Devlet Başkanı seçilen Donald Trump için, altın kaplama iPhone 7 modeli hazırlandı. İşte Trump için hazırlanan altın kaplama iPhone 7!

Altın Kapmala iPhone 7

Beklentilerin aksine, büyük çoğunluğu arkasına alarak yeni POTUS yani Birleşik Devletler Başkanı olan Donald Trump, teknoloji dünyasında da ismi en çok geçen isimlerden olmayı başardı. Son olarak ise, Donald Trump için altın kaplama iPhone 7 modeli hazırlandı!

Donald Trump için altın kapalama iPhone 7!

Altın Kapmala iPhone 7

Rusya-İtalya ortaklığında yoluna devam eden Caviar isimli firma, devlet başkanlarına özel altın kaplama iPhone modelleri yapması ile biliniyor. Caviar firmasının son modeli de, Donald Trump için hazırlanmış altın kaplama iPhone 7 modeli oldu.

Altın Kapmala iPhone 7

197 000 ruble yani yaklaşık olarak 3 040 dolar değerindeki altın kaplama Trump iPhone 7 modeli, teknik anlamda Apple’ın satışa sunduğu iPhone 7 modelinden daha farklı bir detaya sahip değil.

Daha önce de Rusya Devlet Başkanı Putin için altın kaplama iPhone modeli satışa sunan Caviar firmasının yeni ürünü de, Donald Trump için hazırlanmış oldu.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.