Doctor Strange Tasarımlı Honor 8 Satışa Çıkıyor!

Filmlere özel telefon tasarımlarına Honor 8 modeli de dahil oldu. Açıklanan bilgilere göre Doctor Strange tasarımlı Honor 8 satışa çıkıyor!

Doctor Strange Tasarımlı Honor 8

Kimi zaman önemli ve dikkat çeken sinema filmlerine atıfta bulunan tasarımlara sahip akıllı telefon modellerinin sınırlı sayıda hazırlanarak satışa çıktığına tanıklık etmek mümkün oluyor. Bu örneklerin en sonuncusu da Honor 8 ile yaşanacak. Açıklanan bilgilere göre Doctor Strange tasarımlı Honor 8 modeli satışa sunulacak.

Doctor Strange tasarımlı Honor 8!

Honor 8

Edinilen bilgilere göre Doctor Strange tasarımlı Honor 8, sadece İngiltere’de satışa sunulacak ve Doctor Strange tasarımlı Honor 8 modelini alan kullanıcılara, 2 adet Doctor Strange sinema bileti de hediye edilecek.

Marvel’in Birleşik Krallık Facebook sayfasında duyurulan Doctor Strange tasarımlı Honor 8 modeli, teknik özellikler noktasında Honor 8 ile herhangi bir fark taşımayacak.

Sadece 3,000 adet üretilecek ve satışa çıkartılacak olan Doctor Strange tasarımlı Honor 8, Doctor Strange hayranlarına özel olarak İngiltere’de satışa çıkmış olacak.

Diğer ülkelerdeki Doctor Strange tasarımlı Honor 8 satışları ve fiyat detayları ile ilgili ise henüz bir bilgi ne yazık ki bulunmuyor.

Doctor Strange İngiltere fragmanı:

 

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.