Civilization VI Çıkış Tarihi Açıklandı!

Civilization VI Çıkış Tarihi

Strateji oyunları, günümüzde en popüler oyunlar arasında yer alamsa da, önemli yapıtları ile kategorilerini devam ettiren isimler yer alıyor. Bu isimlerin en başında yer alanlardan Civilization, yeni oyunu ile yakında oyuncularla buluşuyor. Son olarak ise Civilization VI çıkış tarihi açıklandı!

Ayrıca Bakınız

The Disney Infinity Oyunları Son Buldu!

Civilization VI çıkış tarihi belli oldu!

Yapımcı firma 2K Games, yeni oyunları Civilization VI ile ilgi bir tanıtım videosu ve Civilization VI çıkış tarihi detaylarını aktardı.

Civilization VI Çıkış Tarihi

Açıklanan bilgilere göre Civilization VI çıkış tarihi 21 Ekim 2016 olarak belirlenmiş. Civilization VI çıkış tarihi öncesi oyunu merakla bekleyenler için yapımcı firma, ön sipariş sistemi de açmış durumda. Ancak ön sipariş yapılan ülkeler, şu an için Fransa, Amerika ve İngiltere olarak sınırlandırılmış.

İşte resmi yayınlanan Civilization VI tanıtım videosu:

 

>> Civilization VI oyunu ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.