Çin’in En İyi Android Akıllı Telefon Modelleri! (Ekim 2016)

Çinli markalar, Android dünyasını domine etmeye devam ediyor. İşte Çin'in en iyi Android akıllı telefon modelleri ve detayları!

Çinli markalar, özellikle son yıllarda duyurdukları Android akıllı telefon modelleri ile tüm dünyada ses getirmeyi başaran bir hale geldiler.

Öyle ki kimi modeller, fiyatı ve vaat ettiği özellikler ile “amiral gemisi batıran” unvanını bile almayı başarabiliyor.

Ülkemize de gerek paralel ithalat yoluyla gerekse de resmi yollardan gelen kimi Çinli markalar, bu bağlamda tüm dünyada olduğu kadar, ülkemiz için de önemli akıllı telefon alternatifleri arasında yer alıyor.

Peki, an itibariyle Çin’in en iyi Android akıllı telefon modelleri hangileri?

İşte Çinli üreticilerin en iyi Android modelleri!

OnePlus 3

OnePlus 3

“Amiral gemi katili” lakabı ile tüm dünyada ismini duyurmuş olan OnePlus markasının güncel Android akıllı telefon modeli OnePlus 3, 400 dolar fiyat etiketi ve özellikleri ile birçok önemli global akıllı telefon markasını geride bırakmayı başarıyor.

OnePlus 3 özellikleri; 5.5-inç büyüklüğünde ve Full HD 1080p çözünürlüğüne sahip ekran, 6GB RAM, 64GB dahili depolama alanı, Snapdragon 820 yonga seti, 16MP arka kamera, 8MP ön kamera ve 3000mAh büyüklüğünde batarya olarak sıralanıyor.

OnePlus 3

1
2
3
4
5
6
7
8
Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.