Çin’de Sahte iPhone 7 Satışları Başladı!

iPhone 7 tanıtılmadan, ilk sahte iPhone 7 satışları Çin'de başladı. İşte satışa çıkan sahte iPhone 7 ile ilgili tüm detaylar!

Özellikle Apple, Samsung, LG ve Sony markalı popüler akıllı telefon modellerinin, sahtelerinin satışı olağan karşılanmaya başlayadursun, Çin’de daha çıkmamış olan iPhone 7’nin sahtesi satışa çıktı.

Sahte iPhone 7 satışa çıktı!

Henüz daha tasarımı bile belli olmayan iPhone 7 için, öyle görünüyor ki sızıntı görseller, sahtesini yapmak için yeterli bulunmuş. Öyle ki kısa bir süre önce Çin’de sahte iPhone 7 satışları başladı.

Sahte iPhone 7’nin, iPhone 7 Plus veya iPhone 7 Pro olarak isimlendirilecek modelin sızıntı tasarımları ile birebir benzer olduğu anlaşılıyor. Cihazın arka tarafında ise, “Designed by Taiwan, Made in China” yazısının yer aldığı da dikkat çeken noktalardan olmuş durumda.

Sahte iPhone 7

Çift kameralı ve Gold renkli sahte iPhone 7 satışları böylece, ilk olarak Çin’de başlamış oldu.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.