Cepte Şok Mobil Uygulaması Yayınlandı!

Ülkemizde tüketiciler tarafından çokça rağbet gören Şok market, Cepte Şok mobil uygulaması ile e-ticaret alanına da geçiş yapmaya başladı!

Cepte Şok

Ülkemizdeki akıllı telefon kullanımının ve mobil uygulama tercihlerinin artması ile beraber e-ticaret sektörünün bu alandaki çalışmaları da hız kazanmış oldu. Kısa bir süre önce de Şok market, Cepte Şok isimli iOS ve Android mobil uygulaması ile sektörde ismini duyurmaya başladı.

Şok marketten e-ticaret atılımı!

Ülkemizdeki 74 il kapsamında hizmet veren ve 4 binden fazla aktif mağazası bulunan Şok market, yayınladığı mobil uygulamaları ile e-ticaret alanına da giriş yapmış oldu. Temel olarak e-ticaret konseptinden biraz daha farklı çalışan sistemi ile Cepte Şok, şu an için tüm illerde hizmet vermiyor.

Cepte Şok

Cepte Şok mobil uygulaması üzerinden ürünlerin seçilmesi ve ödeme yapılmasından sonra, market üzerinden teslim alma şeklinde hizmet veren bu girişim, tüketicilerin zamandan tasarruf noktasını hedef almış gibi görünüyor.

Ödemenin yapılmasından sonra seçilen mağazadan ürünlerin teslim alınması için de bir kolaylık sunuluyor. Buna göre satın alma işlemini yapan ile ürünleri marketten teslim alan kişinin aynı olma zorunluluğu bulunmuyor. Dolayısıyla herhangi bir kişi, dilediği vakit hazırlanan ürünleri söz konusu mağazadan alabilir.

İlerleye dönemlerde elektronik ticaretin temeli olan eve veya işe teslim noktasındaki çalışmalarla ilgili ise henüz net bilgiler edinilmiş değil.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.