Cem Yılmaz Sosyal Medya Hesaplarını Bıraktı!

Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, sosyal medya platformları Instagram ve Twitter üzerinden bundan böyle paylaşım yapmayacağını açıkladı!

Cem Yılmaz Sosyal Medya

Takipçilerine sosyal medya platformları aracılığıyla ulaşan ünlü isimlerden olan Cem Yılmaz, kısa bir süre önce aldığı karar ile Instagram ve Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarına son vereceğini duyurdu. Ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Cem Yılmaz’ın aldığı bu kararın sebebi ise, aynı şekilde sahip olduğu bu takipçi kitlesi olmuş gibi görünüyor!

Cem Yılmaz Instagram ve Twitter paylaşımlarına son verdi!

Twitter tarafından 14 milyon barajına yaklaşan ve Instagram tarafında da 2 milyon barajını geride bırakan takipçi kitlesine sahip olan Cem Yılmaz, aldığı yeni kararı ile bundan böyle paylaşımlarda bulunmayacak. Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı bir açıklama ile aldığı bu kararı duyuran Cem Yılmaz, sebep olarak ise gelen yorumların rahatsız ediciliğini gösteriyor. Üstelik bo yorumlardan dolayı aynı yaklaşımı, takipçilerinin de uygulamasını tavsiye etti.

Cem Yılmaz Sosyal Medya

Arif ve 2016 filminin çekimlerini devam ettiren ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz’ın, bu kararını ilerleyen dönemlerde bırakıp bırakmayacağı ise büyük merak konusu oldu. Zira büyük takipçi kitlesi ve güncel paylaşımları ile sevenlerine ulaşan Yılmaz, bu süreci devam ettirmeyi yeniden düşünebilir. Genel olarak aktif paylaşımlar yapan ünlü komedyen, öyle görünüyor ki uzun bir süre sosyal medyadan uzak kalacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here