Cem Yılmaz’dan Arif ve 2016 Filmi!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni filmi Arif ve 2016'nın haberini verdi. İşte Cem Yılmaz'ın yeni filmi Arif ve 2016 ile ilgili detaylar!

Arif ve 2016 Filmi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz; Ali Baba ve 7 Cüceler ve İftarlık Gazoz filmlerinden sonra, yeni filmi ile seyirci karşısına geçmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce ünlü komedyen, yeni filmi Arif ve 2016’yi duyurdu!

Cem Yılmaz’ın yeni filmi: Arif ve 2016!

Arif ve 2016 Filmi

Kendi sosyal medya hesabından yeni Arif ve 2016 filminin açıklamasını yapan Cem Yılmaz, açıkladığı bilgilere göre 2016 Yaz aylarında senaryoyu yazmaya başlayacak.

G.O.R.A. ve A.R.O.G. filmlerinin ana karakteri Arif’in geri dönüşüne ev sahipliği yapacak olan Arif ve 2016, Ozan Güven’in robot karakterini de geri getirecek. Zira, Cem Yılmaz’ın film ile ilgili paylaştığı görselde, bu iki karakter yer alıyor.

Şu an için Cem Yılmaz, yeni filmi Arif ve 2016 ile ilgili daha fazla detay aktarmadı. Öte yandan filmin oyuncu kadrosu ve diğer karakterlerle ilgili de bilgi kaydedilmedi.

Paylaş
Melissa Angel
Viyana'dan sinema ve teknoloji ile ilgili araştırmalarını aktaran Melissa Angel, iyi bir izleyici ve okuyucu olmasının yanı sıra, farklı kaynakları takip ederek haberlerini hazırlıyor.