Cem Yılmaz’dan Arif ve 2016 Filmi!

Arif ve 2016 Filmi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz; Ali Baba ve 7 Cüceler ve İftarlık Gazoz filmlerinden sonra, yeni filmi ile seyirci karşısına geçmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce ünlü komedyen, yeni filmi Arif ve 2016’yi duyurdu!

Ayrıca Bakınız

Jon Snow Teorileri: Jon Snow Kim?

Cem Yılmaz’ın yeni filmi: Arif ve 2016!

Arif ve 2016 Filmi

Kendi sosyal medya hesabından yeni Arif ve 2016 filminin açıklamasını yapan Cem Yılmaz, açıkladığı bilgilere göre 2016 Yaz aylarında senaryoyu yazmaya başlayacak.

G.O.R.A. ve A.R.O.G. filmlerinin ana karakteri Arif’in geri dönüşüne ev sahipliği yapacak olan Arif ve 2016, Ozan Güven’in robot karakterini de geri getirecek. Zira, Cem Yılmaz’ın film ile ilgili paylaştığı görselde, bu iki karakter yer alıyor.

Şu an için Cem Yılmaz, yeni filmi Arif ve 2016 ile ilgili daha fazla detay aktarmadı. Öte yandan filmin oyuncu kadrosu ve diğer karakterlerle ilgili de bilgi kaydedilmedi.

 

>> Cem Yılmaz’ın yeni filmi Arif ve 2016 ile ilgili sizin beklentileriniz hangi yönde?

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi'nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.