Captain Marvel Filmi için Brie Larson!

Captain Marvel Filmi

2019 yılında beyazperdede kadın karakteri üzerine kurulu filmi Captain Marvel ile seçeneklerini artıracak Marvel, önümüzdeki yıl çekimlere başlayacak gibi görünüyor. Bu bağlamda Captain Marvel filmi ile ilgili de bilgiler gelmeye devam ediyor. Son gelen bilgilerde ise, Bayan Marvel karakteri ile başrol üstlenecek oyuncunun kim olacağı yer alıyor.

Bayan Marvel Brie Larson olabilir!

Captain Marvel Filmi

Marvel’in oyuncu arayışlarına devam ettiği film için en önemli karakter, Captain Marvel yani başrolü olacak. Bu bağlamda gelen son bilgilere göre Marvel, Bayan Marvel karakterini canlandıracak başrol oyuncusu olarak Brie Larson ile görüşmelere başladı.

Captain Marvel Filmi

Şu an için resmi olarak bir açıklama yapılmış değil, lakin Hollwood yıldızlarından Brie Larson, Captain Marvel karakteri ile daha şimdiden özdeştirilmeye başlandı.

Son olarak Captain Marvel filminin senaryosunun yazarının Nicole Perlman olduğunu ve vizyon tarihinin 8 Mart 2019 olarak dile getirildiğini belirtmekte fayda var.

 

>> Sizce Brie Larson, Captain Marvel filmi için iyi bir seçim olabilir mi?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.