Captain America: Civil War’un İlk Geliri Açıklandı!

Captain America: Civil War

Marvel’in ülkemizde 6 Mayıs 2016 tarihinde vizyona giren son filmi Captain America: Civil WarKaptan Amerika: İç Savaş için iki haftalık hasılat bilgileri açıklandı. Açıklanan bilgilere göre Captain America: Civil War-Kaptan Amerika: İç Savaş, elde ettiği iki haftalık gişe geliri ile 2016 yılının en yüksek ilk iki hafta gelirini elde etmiş oldu!

Captain America: Civil War-Kaptan Amerika: İç Savaş filminden rekor gelir!

Captain America: Civil War

Birçok Marvel karakterinin birbirine karşı gelmesini konu alan Captain America: Civil War filmi, uzun süredir merakla bekleniyordu. Bu meraklı bekleyişin neticesi olarak Captain America: Civil War filmi, vizyona girmesin takip eden iki haftalık süreç sonunda, 1 milyar Dolar gişe seviyesini geride bıraktı.

Captain America: Civil War

Açıklanan bilgilere göre Captain America: Civil War’un elde ettiği bu iki haftalık gelir, 2016 yılının en yüksek seviyesi konuma gelmiş oldu. Spider-Man karakterinin de geri dönüşüne aracılık eden Captain America: Civil War filmi önümüzdeki aylarda da, öyle görüyor ki 2016’nın en çok kazananları arasında kalmaya devam edecek.

 

>> Captain America: Civil War filmi ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.