Call of Duty WW2 Oyununun Tanıtım Videosu Geldi!

Yeni Call of Duty: World at War II oyunu için tanıtım videosu yayınlandı. İşte ilk yayınlanan Call of Duty WW2 oyununun fragmanı!

Efsane seriler arasında kendine yer bulan Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty WW2 – Call of Duty: World at War II oyunu için ilk tanıtım videosu yayınlandı!

Call of Duty: World at War II tanıtım videosu yayınlandı!

Sledgehammer tarafından geliştirilen yeni Call of Duty WW2, İkinci Dünya Savaşı’na yani özüne geri dönmeye hazırlanıyor. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için eş zamanlı olarak 3 kasım tarihinde oyuncular ile buluşmaya hazırlanan CD: World at War 2 öncesinde, ilk tanıtım videosu kısa bir süre önce oyuncuların beğenisine sunuldu.

Call of Duty WW2

Yayınlanan tanıtım videosundan önce son olarak belirtmek gerekirse ilk oyun serisi Call of Duty WW – Call of Duty World at War, yaklaşık dokuz yıl öncesinde kalmıştı. Nitekim yeni oyun ile seri güncellenmiş olacak.

İşte Sledgehammer tarafından geliştirilen yeni oyun için yayınlanan ilk fragman:

 


Ayrıca bakınız:

PS4 ve PS4 Pro Arasındaki Farklar!

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.