Call of Duty: WW2’nin Multiplayer Videosu!

Call of Duty: WW2 oyunu ile ilgili yeni vidolar yayınlanmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce de Call of Duty WW2'nin multiplayer tanıtım yayınlandı!

Call of Duty WWII

Call of Duty: WW2 oyunu ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak da E3 2017 kapsamında, Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty WWII ile ilgili multiplayer yani çoklu oyunculu senaryoların tanıtım videosu yayınlandı.

Call of Duty WWII detaylanıyor!

Activision firması ve Sledgehammer Games firması tarafından yapılan ortak çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkan yeni Call of Duty serisinin oyunu WW2, E3 2017 kapsamında da kendine yer bulan oyunlar arasında bulundu.

Call of Duty WWII

İlk duyurusundan bu yana serinin aslına geri dönüş yapacağı belli olan WW2; PC, PS4, Xbox One ve Nintendo’nun yeni konsolu Switch için yayınlanacak. Hatırlatmak gerekirse daha yapılan duyuru ile birlikte Call of Duty WW2 çıkış tarihi olarak, 3 kasım işaret edilmişti.

Tüm platformlar için eş zamanlı olarak yayınlanacak olan yeni CoD serisinini oyunu, öyle görünüyor ki multiplayer yani çoklu oyunculu senaryolarıyla da oyuncuların dikkatini toplamayı başarmış olacak. Yeni yayınlanan video, oynanış videosundan ziyade, bir trailer yani fragman niteliğinde hazırlammış. Elbette ki CoD WW2 multiplayer trailer videosu kapsamında, oynanış bölümlerini içeren sahnelerde yer alıyor.

Tanıtımdan farklı olarak multiplayer senaryoları içinde yayınlanan yeni videoyu, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here