Haber Tekno Sosyal Medya
Galaxy Note 9

Akıllı Telefon

Çakma Galaxy Note 9 Videoda Göründü!

Daha tanıtılmadan çakma Note 9 üretimleri hazırlanmış ve video ile gösterildi!

Galaxy Note 9 modeli için geri sayım devam ederken, çakma modeli ise neredeyse birmiş durumda ve video ile kullanıcılara gösterildi. Tüm tepe model akıllı telefon modellerinde olduğu gibi Galaxy Note 9’da sahte modelleri ile kullanıcılara ulaştırılmaya çalışılacak gibi görünüyor.

Bilindiği gibi üst seviye akıllı telefon modellerinin çakma versiyonları, ülkemizde de ciddi bir şekilde pazarlanıyor ve aktarılan bilgilere göre kullanıcılar tarafından da tercih ediliyor. Bu bağlamda yeni Note modeli de bu kervana katılmaya hazırlanıyor. Henüz daha tanıtımı bile yapılmamış olan Note 9 modelinin sahtesini üreten Çinliler, satışlara başlamak için resmi tanıtımı bekliyor gibi görünüyor. Zira yeni sızdırılan videoda çalışır haldeki model gösteriliyor. Elbette ki cihazın sahte olduğu anlamak da oldukça kolay.

Zira ekranın alt ve üst bölümündeki çerçeveler, en son yayınlanan Galaxy Note 8 basın görselleri gibi ince değil. Bununla birlikte öne çıkan özelliklerin bir çoğunun da sahte modellerde yer almadığı biliniyor. Merak eden okurlarımız, aşağıdaki bağlantıdan sahte modelin sızdırılan videosuna bakabilirler.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon

Üste çık