Bu Sefer de Galaxy S7 Patladı!

Yeni gelen bir habere göre Kanadalı bir Galaxy S7 kullanıcısı, Galaxy S7 alev alınca ellerinde yanık oluştu. İşte detaylar!

Galaxy S7 Patladı

Akıllı telefon patlama ve yanma haberlerine, bir yenisi daha Galaxy 7 ile birlikte eklenmiş oldu. Kanadalı bir kullanıcı, Galaxy S7 elinde patlayınca, üçüncü dereceden yanık teşhisi ile tedavi altına alında.

Galaxy S7 patladı!

Açıklanan bilgilere göre Kanada’da yaşayan Amarjit Macc isimli kullanıcı, cebinde ısındığını farkettiği Galaxy S7 modelini eline alında telefonun alev aldığını belirtti.

galaxy s7 yandı

Kanada’nın Winnepeg bölesinde yaşanan bu durum sonrasında, Galaxy S7 kullanıcısı Amarjit Macc için üçüncü dereceden yanık teşhisi kondu ve tedavi altına alında.

Galaxy S7’nin alev aldığı sırada telefon konuşmadığı için şanslı olduğunu dile getiren talihsiz kullanıcı, olayla ilişkili olarak hukuki süreç başlatacağını da sözlerine ekledi.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.