Bloggerlar için En İyi 5 Mobil Uygulama!

Akıllı telefonlar ile mobil uygulamalar, bloggerların da işini kolaylaştırıyor. İşte, bloggerlar için en iyi 5 mobil uygulama ve detayları!

Bloggerlar için En İyi 5 Mobil Uygulama

İnternet kullanımının üst düzeylere gelmesi, amatör yayıncılar ve dolayısıyla bloggerlar için de önemli bir alan haline geldi. Moda, gezi, yemek tarifleri ve teknoloji bloggerları, kendi blog sayfalarını oluşturarak, kendi içeriklerini üretebiliyorlar.

Bloggerlar için En İyi 5 Mobil Uygulama

Akıllı telefonların kullanımının yaygınlaşması, bloggerlar için de mobil kullanım için ayrı bir etmiş oldu. Peki, bloggerlar için en iyi mobil uygulamalar neler?

Blogglerlar için en iyi 5 mobil uygulama!

 

Blogger mobil uygulaması!Bloggerlar için En İyi 5 Mobil Uygulama

Google tarafından, blog yazarları için hazırlanan Blogger, mobil tarafta da Blogger kullanıcılarına, blog deneyimlerini Android ile mobil alana taşımalarına imkan sağlıyor.

1
2
3
4
5
Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.