BlackBerry Hamburg Özellikleri Göründü!

BlackBerry Hamburg

Birçok kesim tarafından son buldu gözüyle bakılan BlackBerry, yeni modeller ile varlığını sürdürmeye devam ediyor ve Android işletim sistemli akıllı telefonları arasına bir yenisini daha katmaya hazırlanıyor. Son olarak bu yeni akıllı telefon modeli BlackBerry Hamburg özellikleri görüntülendi!

Ayrıca Bakınız

Android N Özellikleri ve Çıkış Tarihi Açıklandı!

BlackBerry Hamburg GFXBench sonuçları ortaya çıktı!

BlackBerry Priv modeli ile Android dünyasını BlackBerry kökleri ile bir araya getiren firma, yeni modeli BlackBerry Hamburg ile piyasada yer almaya hazırlanıyor. Şu an için BlackBerry Hamburg modeli ile ilgili net görsel sızıntıları bulunmuyor. Lakin, kısa bir süre önce BlackBerry Hamburg özelliklerinin göründüğü GFXBench sonuçları ortaya çıktı.

BlackBerry Hamburg Özellikleri

Ortaya çıkan BlackBerry Hamburg GFXBench sonuçlarında, birçok teknik detay yer alıyor. Bu sızıntı görselde, STH100-x kod isimli BlackBerry Hamburg özellikleri; Android 6.0.1 işletim sistemi, 5.2inç Full HD ekran, Snapdragon 615 işlemci, Adreno 405 grafik birimi, 3GB RAM, 16GB dahili depolama, 12MP arka ve 8MP ön kamera olarak görünüyor.

Snapdragon 615 işlemci ve Adreno 405 grafik birimden anlaşılacağı üzere BlackBerry Hamburg, orta segmentte yer alan bir akıllı telefon modeli olacak.

Şu an için BlackBerry Hamburg ismi resmiyet kazanmış değil. Ancak, STH100-x kodlu yeni cihaz, kuvvetle muhtemel BlackBerry Hamburg olarak lanse edilecek.

 

>> BlackBerry Hamburg özellikleri ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.