Black Mirror Yeni Sezon Görüntüleri Yayınlandı!

Uzun bir aradan sonra yeniden ekranlara dönen Black Mirror yeni sezon görüntüleri yayınlandı. İşte Black Mirror yeni sezon görüntüleri!

Balck Mirror Yeni Sezon

4 Aralık 2011 tarihinde ilk bölümü ile izleyici karşısına geçen Black Mirror, daha ilk bölümü ile birçok kesim tarafından ilgi odağı haline gelmeye başarmış ve yeni bölümler için ciddi bir bekleyiş oluşturmuştu.

Charlie Brooker tarafından meydana getirilen İngiliz yapımı yabancı dizi Black Mirror, son bölümünü 16.12.2014 tarihinde yayınladıktan sonra, ne yazık ki TV ekranlarına veda etmek zorunda kalmıştı.

Lakin, teknolojinin gelişimine çok farklı pencerelerden bakan bilim-kurgu TV yapımı Black Mirror yeni sezonu ile 2016 yılında, Netflix ile yeniden ekranlara döneceğini müjdelemişti.

Balck Mirror yeni sezon ile geri dönüyor!

Kısa bir süre önce ise Black Mirror yeni sezon görüntüleri yayınlandı ve böylece Black Mirror yeni sezon ilk bölüm ile ilgili nasıl bir konu işleneceği de az da olsa ortaya çıkmış oldu.

Black Mirror yeni sezon ilk bölüm Black Mirror yeni sezon ilk bölüm Black Mirror yeni sezon ilk bölüm Black Mirror yeni sezon ilk bölüm

Yayınlanan Black Mirror yeni sezon görüntülerinden anlaşılacağı üzere yeni sezon, alışılmışın aksine geleceği değil geçmişi TV ekranlarına taşıyacak.

Öyle anlaşılıyor ki geçmiş ve teknoloji birlikteliğini harmanlayacak bir bölüm ile başlangıç yapacak olan Black Mirror yeni sezon, beklentileri de artırmış oldu.

Black Mirror yeni sezon ilk bölüm tarihi!

Son olarak belirtmek gerekirse, Black Mirror yeni sezon ilk bölüm tarihi 21 Ekim 2016 olarak işaret ediliyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here