Haber Tekno Sosyal Medya

Bitcoin 9 Bin Dolar Barajını Aştı!

Bitcoin

Teknoloji Haberleri

Bitcoin 9 Bin Dolar Barajını Aştı!

Bitcoin artış göstermeye hızla devam ediyor. Son olarak da Bitcoin 9 bin dolar seviyesini geride bıraktı ve yeni bir rekora daha imza attı!

Bitcoin cephesindeki artış, hız kesmeden devam ediyor. Kısa bir süre önce de Bitcoin, yeni bir rekora daha imza attı ve 9 bin dolar seviyesini geride bırakmayı başardı.

Bitcoin yeni bir rekor daha kırdı!

26 Kasım yani bugün itibariyle ülkemiz saati ile 08.00 itibariyle ciddi bir artış göstermeye başlayan Bitcoin, şu an için 9312 dolar üzerinden işlem görüyor. 21.00 itibariyle ciddi bir gerileme yaşamış olsa da 9 bin dolar üzerinde kalmayı başaran Bitcoin, gün içerisinde 9600 dolar barajına kadar yaklaştı.

Bitcoin

Daha önce HaberTekno olarak Bitcoin’in 2017 yılında neden arttığı ile ilgili hazırlamış olduğumuz yazı sonrasında, bu artışın hız kesmediğine tanıklık edilmeye devam ediyor. 26 Kasım tarihinde bu derecede bir artışın neden meydana geldiği ile ilgili ise şu an net bir açıklama yapmak mümkün değil.

Eğer söz konusu artış bu şekilde devam eder ise yıl sonuna doğru 10 bin dolar barajının kolay bir şekilde artacağını söylemek mümkün. Lakin zıt bir şekilde çok ciddi bir gerileme de yaşanabilir. Bu bağlamda Bitcoin yatırımı yapmadan önce çok dikkatli olmakta fayda var.

Öyle anlaşılıyor ki Bitcoin haberleri, yıl sonuna kadar art arda gelen yeni rekorlar veya ciddi düşüşler ile gündeme gelmeye devam edecek.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Teknoloji Haberleri

En Son Haberler

Fortnite Android
Nokia X6

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Nokia X6 Özellikleri & Çentikli Ekranlı Nokia X6 Duyuruldu

Yazar: 17 Mayıs 2018
Honor 10

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Honor 10 Özellikleri, Fiyatı ve Honor 10 Karşılaştırmaları!

Yazar: 17 Mayıs 2018
OnePlus 6

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

OnePlus 6 Özellikleri, Fiyatı, Çıkış Tarihi ve OnePlus 6 Karşılaştırma

Yazar: 16 Mayıs 2018
Android P iOS 11 iPhone X

Popüler Haberler

Üste çık