Bing’in iOS Uygulaması Yeni Özelliklerle Güncellendi!

Microsoft'un Bing arama motoru hizmetinin iOS uygulaması, yeni özellikleri ile güncellendi. İşte yeni Bing iOS güncellemesinin detayları!

bing ios

Microsoft’un arama motoru ve harita hizmeti Bing’in, iOS ve Android tarafındaki mobil uygulaması güncellendi. iOS tarafında 6.7.2 sürümüne güncellenen yeni Bing mobil uygulaması, beraberinde birçok yeniliği ve iyileştirmeyi de getiriyor.

Bing mobil uygulaması güncellendi!

Yeni Bing 6.7.2. sürümlü iOS uygulamasıyla beraber, Google Maps desteğinin Bing tarafına dahil edildiği görülüyor. Yeni güncelleme ile artık Bing mobil uygulaması kullanıcıları, yaptıkları aramalarda Google Maps ile ilgili bağlantılarda, doğrudan Google Maps uygulamasına yönlendirilecek.

Öte yandan yeni Bing mobil uygulama güncellemesi ile kullanıcılar, trend olan sanatçılar ve müzikler ile ilgili de bildirim alabilecek. Bununla birlikte, doğrudan Netflix ve Amazon Prime takip listeleri, Bing mobil uygulaması üzerinden yapılabilecek.

bing ios

Bunların dışında yeni Bing 6.7.2 güncellemesi ile gelen en dikkat çeken yenilikler arasında, Bing News yani Bing Haberler servisi kapsamındaki içeriklere, okuma modu eklenmesi yer alıyor.

Bundan böyle Bing mobil uygulaması üzerinden Bing News içeriklerini takip eden kullanıcılar, okuma moduna geçiş yapabilecekler. Yeni okuma modu ile Bing, içeriklerden görselleri kaldırıyor ve daha rahat haber okunmasına imkan sağlıyor.

Tüm bunların dışında yeni Bing 6.7.2 güncellemesi, yeniliklere ek olarak hata gidermeleri ve kararlılık iyileştirmeleri de sunmuş durumda. Bing iOS ve Bing Android kullanıcıları, yeni güncellemeye an itibariyle erişebilirler.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here