Billboard’un Kapak Fotoğrafı iPhone 7 Plus İle Çekildi!

Billboard'un Camila Cabello kapak fotoğrafı çekimleri, iPhone 7 Plus modeli ile birlikte yapıldı. İşte Camila Cabello ve Billboard çekimlerinin detayları!

Akıllı telefon kameralarının ne derece ileriye vardığına dair her çeken gün yeni örneklerle karşılaşmak mümkün hale geldi. Bir dönemler DSLR-iPhone karşılaştırmaları sık sık gündeme geliyorken, kısa bir süre önce de yine benzer bir şekilde lakin daha somut bir örnek ortaya çıktı. Billboard dergisinin Camilla Cabello kapak fotoğrafının, iPhone 7 Plus modeli ile çekildiği ortaya çıktı.

Camilla Cabello’nun Billboard kapak fotoğrafı, iPhone 7 Plus Portre Modeli ile birlikte çekildi!

Camilla Cabello’nun Billboard kapak fotoğrafı

Billboard dergisinin ünlü fotoğrafçısı Miller Mobley, derginin kapağına konu olan Camilla Cabello isminin fotoğraf çekimlerini, iPhone 7 Plus ile birlikte gerçekleştirdi. iPhone 7 Plus Portre Modu ile birlikte hazırlanan kapak fotoğraf çekimlerinin, kamera arkası görüntüleri de yayınlandı.

Camilla Cabello’nun Billboard kapak fotoğrafı

“Çok iyi değil, beklentilere cevap verebiliyor!”

Bu bilgilerin ortaya çıkmasıyla beraber, sektörden konu ile ilgili açıklamalar ve yorumlamalar da getirildi. Buna göre kapak görsellerinin ne yazık ki çok iyi olmadığı ancak beklentileri karşılayabilecek düzeye çıktığı ifade edildi.

Camilla Cabello’nun Billboard kapak fotoğrafı

Son olarak belirtmek gerekirse, son dönemlerde fotoğraf makinesi satışlarının akıllı telefonlar ile birlikte baltalandığı su götürmez bir gerçekken, DSLR satışları da ilerleyen dönemlerde sadece profesyonel alana hitap eden haline geri dönmeye başlayacak gibi görünüyor.

Kaynakhttp://www.billboard.com/articles/columns/pop/7693309/camila-cabello-iphone-cover-photo
Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi'nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.