Beyaz Rusya Devlet Başkanı İşe Çıplak Gidin Dedi!

Beyaz Rusya Devlet Başkanı, yanlışlıkla işe çıplak gidin deyince, sosyal medyada ilginç paylaşımlar kendini gösterdi. İşte detaylar!

Alexander Lukashenko

ABD ve AB tarafında, Avrupa’nın son diktatörü olarak kabul edilen Aleksandr Lukaşenko, yanlışlıkla söylediği bir açıklama sonrasında, sosyal medyayı karıştırmış oldu.

Aleksandr Lukaşenko: İşe çıplak gidin!

Beyaz Rusya Devlet Başkanı Aleksandr Lukaşenko, kısa bir süre önce yanlışlıkla söylediği belirtilen, işe çıplak gidin sözünü etti.

Aleksandr Lukaşenko tarafından edilen bu sözün ardından, birçok kişi iş yerine çıplak gidip, bu görüntüleri sosyal medya hesapları üzerinden paylaştılar.

İşe Çıplak Gidin

1
2
3
4
5
6
Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.